Перемоги студентів ЛДУФК в Універсіаді Львівщини-2018 (Фото)

Студенти Львівського державного університету фізичної культури вдало виступили на змаганнях зі стрільби з лука за програмою Універсіади Львівщини-2018. Чоловіча та жіноча команди ЛДУФК здобули перемоги у загальнокомандній першості.

Окрім того, в особистих змаганнях у чоловіків перемогу святкував студент 2-го курсу Максим Журило який здолав у фіналі студента 4-го курсу ЛДУФК Поповича Максима. У жінок перемогла студентка 1-го курсу Сливинська Надія. Бронзову медаль виборола магістрантка ЛДУФК Баранюк Олена.

У командних змаганнях дівчата ЛДУФК (Антонова К., Баранюк О., Сливинська Н., Хомицька С.) здобули перемогу, а хлопці (Шеремет Р., Попович М., Журило М., Ємчик Б.) – вибороли срібні медалі, поступившись у фінальній перестрілці лучникам ЛНМУ – 28:29. У змаганнях змішаних пар команда ЛДУФК (Антонова К., Попович М.) святкувала перемогу.

Роман Цюняк