Перший етап Кубка світу-17/18 Олена Підгрушна завершила у ТОП-10 персьюта

Вчора, 3-го грудня, в шведському Естерсунді гонками переслідування завершився перший етап Кубка світу з біатлону сезону-17/18. У жіночій гонці збірну України презентували п’ятеро дівчат, серед них і представниця Львівського державного університету фізичної культури, заслужений майстер спорту Олена Підгрушна.

Приємно, що саме олімпійська чемпіонка Сочі-2014 в естафеті Олена Підгрушна показала кращий результат у нашій команді, фінішувавши на дев’ятій позиції. При цьому багаторічний капітан збірної України з 20-ти мішеней не розбила тільки одну, на першій стрільбі лежачи. Не може не тішити й той факт, що з кожною гонкою Олена виступала більш впевнено, ніж на попередній. Так, в минулу середу у індивідуальній гонці на 15 км з чотирма вогневими рубежами Підгрушна посіла лише 58-е місце – найгірший результат серед українок. У п’ятницю в спринті (7.5 км з двома вогневими рубежами) Олена стала вже 28-ою, а в неділю у персьюті (10 км та чотири стрільби), як було сказано вище, піднялася на дев’ятий рядок підсумкового протоколу, хоча зі стрільбища після заключної стрільби вийшла 14-ою. Тим самим галичанка виправдовує прогноз президента Федерації біатлону України Володимира Бринзака, який після першої гонки запевнив, що Олена Підгрушна буде додавати з кожною гонкою.

Підводячи підсумки першого етапу Кубка світу-17/18, треба сказати, що загалом жіноча збірна України виступила достатньо успішно. Чого варті лише дві «бронзи» Юлії Джими, четверте місце Валі Семеренко в індивідуальній гонці та наявність одразу п’яти українок в ТОП-25 у персьюті. Тож у сезон-17/18, головним стартом якого стане зимова Олімпіада-2018 у корейському Пхенчхані, вітчизняні вболівальники, схоже, можуть дивитися з оптимізмом.