Перший етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Фізична культура і спорт»

Кафедрою теорії спорту та фізичної культури (завідувач – професор Юрій Бріскін) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського 25-го лютого було проведено перший етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Фізична культура і спорт».

У першому етапі олімпіади приймали участь магістранти та студенти четвертого курсу нашого вишу. Програма олімпіади складалась з трьох конкурсів: конкурс доповідей з дисципліни «Олімпійський спорт», тестування з дисципліни «Професійний спорт» та тестування з дисципліни «Загальна теорія підготовки спортсменів».

У результаті проведених конкурсів перемогу здобула студентка магістрант факультету фізичної культури і спорту Ольга Демидась із результатом 152.4 бали. Друге місце посіла студентка четвертого курсу факультету фізичної культури і спорту Софія Смеречинська із результатом 147.6 балів. Третє місце посіла ще одна студентка четвертого курсу факультету фізичної культури і спорту Марта Педосенко, яка показала результат 144.8 бали.