Першокурсниця ЛДУФК Вікторія Хамула виграла «Новорічний День стрибуна-2016»

28 грудня кафедра легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберсього вкотре, починаючи з 1969 року, запросила усіх на традиційні змагання «Новорічний День стрибуна». Під своїм дахом легкоатлетичний манеж «СКІФ» зібрав близько 50 стрибунів з Тернополя, Мукачевого, Тячева та Львова.

Честь міста Лева захищали стрибуни ЛДУФК та ЛУФК, а також СК «Висота», СК «Оріон Олімпік» і КДЮСШ ім. Ю.Кутенка. Програма турніру включала змагання з легкоатлетичних стрибків серед жінок і чоловіків (стрибки у довжину, потрійний і стрибок у висоту).

На урочистому відкритті змагань з привітальним словом виступили: голова ГО СК ЛДУФК «СКІФ» Володимир Левків, президент ЛММГО СК «Оріон Олімпік» Орест Булак, завідувач кафедри легкої атлетики Володимир Конестяпін. Керівник змагань, старший викладач кафедри легкої атлетики ЛДУФК В’ячеслав Лемешко долучився до привітань та побажав веселих прийдешніх свят.

Щодо результатів, то переможницею змагань у стрибках у довжину стала Хамула Вікторія (5 м 83 см) – студентка І курсу факультету спорту ЛДУФК. Друге місце з результатом 5 м 82 см посіла Новікова Дарія (Мукачево). Третє місце виборола Сидоренко Інна (4 м 83 см).

Не менш цікавою була боротьба у секторі для стрибків у довжину серед чоловіків. За перемогу боролися 15 спортсменів. Переможцем став Матвєєв Артем (м. Кременчук) з результатом 7 м 35 см. Друге місце посів Чорнота Дмитро (м. Тернопіль) – 6 м 76 см. Бронзу виборов Сенчук Віктор (м. Тернопіль, «Колос») – 6 м 57 см.

У потрійному стрибку серед чоловіків переможцем став Гусар Андрій (м. Тячів, Закарпатська обл.) – 14 м 80 см. ІІ місце посів Дяків Михайло з міста Дніпро (14 м 62 см), ІІІ місце належить Чорноті Дмитру (м. Тернопіль, «Колос») – 14 м 54 см. Серед жінок у потрійному стрибку перемогла Хамула Вікторія (студентка І курсу ФС ЛДУФК) – 12 м 05 см. Другою була Сидоренко Інна (КДЮСШ ім.Кутенка) – 11 м 00 см.

У стрибках у висоту змагалося 15 чоловіків. За висоту 2 м 05 см боролись Франциско Ланга (ЛШВСМ, СК «Висота») та Попович Андрій (ЛДУФК, СК «Висота»). З третьої спроби цю висоту підкорив Ланга Франциско, тому і здобув чемпіонський титул, а Попович Андрій закінчив змагання з результатом 2 м 00 см і став срібним призером змагань. Третє місце посів Хома Олександр з Тернополя («Колос») з результатом 1 м 95 см.

Серед жінок висоту підкорювало 7 спортсменок (представниці ЛДУФК, ЛУФК та КДЮСШ ім. Кутенка). Першу сходинку п’єдесталу посіла Пилявець Анна (ЛУФК) – 1 м 75 см. З таким же результатом Заскалько Ілона (ДЮСШ «Здоров’я», СК «Висота») за спробами посіла ІІ-е місце. Третьою була Конащук Ірина (КДЮСШ «Колос», СК «Висота»), яка стрибнула на висоту 1 м 60 см.

Загалом змагання відбулись в урочистій, теплій і передсвятковій атмосфері.