Підсумки міжнародної наукової конференції (Фото)

До участі у 6-й Міжнародній конференції з науки, культури і спорту, яка відбулася під гаслом «Використання спорту, культури і соціальних наук для відновлення втрачених цінностей» зголосилося понад 400 викладачів і науковців з 15 країн світу.

За час проведення цього заходу його учасниками на 42 секційних засіданнях, які відбувалися у конференційних залах готелю «Дністер», було виголошено 381 доповідь, з них 30 – викладачами Львівського державного університету фізичної культури.

Окремо слід відзначити тих, хто брав участь у виступах як спеціально запрошений доповідач – професорів Ігоря Заневського, Юрія Борецького, Юрія Бріскіна, а також представника НУФВіСУ професора Георгія Коробейникова.

Окрім цього на 2 засіданнях, які відбулися у актовій залі ЛДУФК було презентовано 78 стендових доповідей, серед них 50 – викладачами нашого вузу. До речі, стендова доповідь, представлена колективом авторів на чолі з директором НДІ університету Андрієм Власовим на тему «Системний підхід у математичному моделюванні об’єктів та процесів спортивної діяльності» була визнана журі як краща і відзначена окремим дипломом.

Під час проведення конференеції відбулося ряд зустрічей ректора університету професора Євгена Приступи з очільниками іноземних делегацій, наслідком яких стало, зокрема, досягнення домовленостей про співпрацю у межах програми Еразмус+ з університетами Фірат, Мерсін, Кастамону та університетом фізичного виховання і спорту ім. Ердогана.

На церемонії закриття представники організаційного комітету висловили щиру подяку за високий рівень організації і проведення конференції представникам Львівського державного університету фізичної культури. Співголові конференції з турецького боку професору Мутлу Туркмену та почесним гостям заходу були вручені памятні подарунки.