«Подаруй дитині більше щастя»: студенти відвідали дитячий будинок (Фото)

1 червня 2019 року, у Міжнародний день захисту дітей, студентський профспілковий комітет Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського організував благодійну акцію «Подаруй дитині більше щастя» в дитячому будинку, що на вулиці Таджицькій, 21.

До цього дня студенти нашого Університету готувалися відповідально та уважно, щоб подарувати маленький окраєць щастя дітям, які його так потребують... Під час зустрічі познайомилися з чудовими, щирими дітьми і спільними зусиллями та дружнім профспілковим колективом студентів провели благодійну акцію, яка називалася «Подаруй дитині більше щастя».

«Побачити щастя в очах дитини – що може бути важливішим? Тому ми старалися подарувати дітям крихту тепла та ніжності, якої їм так не вистачає. Не будьмо байдужими. Дітям потрібна наша турбота і піклування. До акції долучилися різні люди, тому дякуємо кожному за спільну працю і допомогу», – розповіла голова студентського профспілкового комітету Ірина Кудрич.

... Кожна дитина є маленькою частинкою суспільства. Вона пізнає світ, вчиться і щодня зростає. Вона може бути творчою, спортивною, допитливою, мовчазною, обдарованою, креативною, дотепною, старанною... І ще довжелезний список, який ніколи не закінчується. Спостерігаючи за дітьми щораз виявляємо чимало нового. Але єдине лишається незмінним: кожна дитина – неповторна.

Чужих дітей не буває, тому даруймо їм більше щасливих миттєвостей.

Іванна Литвинець,
культурно-мистецький відділ