Поразки баскетболісток КІВС–СБК «Львів» у столиці

Баскетболістки КІВС–СБК «Львів», у складі якого більшість гравчинь є випускницями або студентками Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а тренує команду старший викладач кафедри спортивних та рекреаційних ігор Ірина Кленіна, після домашньої перемоги над столичним клубом НУБіПУ (Національний університет біоресурсів і природокористування України) у першій грі 1/8 фіналу Кубка України (52:45, матч-відповідь – 4-го грудня у Києві) програла йому два виїзні матчі чемпіонату України серед команд Вищої ліги – 62:77 і 52:67.

Перша половина стартової гри у Києві, що відбулася на паркеті спорткомплексу НУФВСУ, пройшла у рівній боротьбі, свідченням чому рахунок на табло – 38:34 на користь господарок. Здавалося, львів'янки після великої перерви трохи додадуть і зможуть перехопити ініціативу. Але підопічні Ірини Кленіної поступилися чотирма очками у третій чверті (14:18), а потім не змогли надолужити прогаяне у заключному ігровому відрізку (14:21), програвши у підсумку першу гру з рахунком – 62:77 (14:19, 20:19, 14:18, 14:21). Найбільше очок (12) у складі львівської команди набрала Оксана Веремчук.

Повторний матч пройшов у палаці спорту «Венето», а його сценарій був дуже схожим на першу гру. Знову львів'янки програли першу половину – 18:23. Та на відміну від першої гри, баскетболістки КІВС–СБК «Львів» провалили третю чверть (16:29), після чого врятувати матч було майже нереально. Гості з міста Лева, щоправда, спробували змінити ситуацію й навіть виграли четвертий період (18:15), але повернулися додому з поразкою – 52:67 (7:11, 11:12, 16:29, 18:15). Цього разу найвлучнішою серед галичанок була Дарина Степанюк – 23 очки.

Після звітних матчів у пасиві КІВС–СБК «Львів» у регулярному чемпіонаті чотири поразки, стільки ж й перемог у підопічних Ірини Кленіної. Як підсумок, 12 очок, що на чотири менше ніж у лідера – КСЛІ–»Київ-Баскет», який виграв усі свої вісім матчів й 1-го та 2-го грудня зустрінеться із КІВС–СБК «Львів» у Львові в залі ОДЮСШ. Початок матчів о 12:00 та 11:00 відповідно.

БАСКЕТБОЛ. ЖІНКИ. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ-2019/2020.
ВИЩА ЛІГА. ГРУПА 1