Представники ЛДУФК на стажуванні в рамках в рамках міжнародної програми Erasmus+ (Фото)

Представники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а саме в.о. завідувача кафедри спортивної медицини, здоров’я людини Віра Будзин, доцент кафедри української та іноземних мов Наталія Базиляк і старший викладач кафедри української та іноземних мов Ольга Матвіяс з 25-го лютого по 1-е березня перебували на стажуванні у Вроцлавській Академії фізичного виховання (Польща) згідно програми Erasmus+.

Програмою стажування було передбачено відвідування лекційних та практичних занять; ознайомлення із програмами навчання за різними спеціальностями, методикою та можливостями використання наукової літератури. До послуг студентів і професорсько-викладацького складу – сучасна бібліотека з достатньою кількістю необхідної літератури, електронним обліком історії читачів, комп’ютерними класами, зручними кабінками для індивідуальної роботи.

Під час візиту відбулася зустріч з керівником відділу міжнародного співробітництва Монікою Ілєцкою, її заступниками, викладачами університету. У процесі плідної розмови були досягненні попередні домовленості стосовно написання спільних наукових статей та участі у спільних наукових конференціях.

Для представників ЛДУФК було проведено майстер клас з функціонального тренінгу з використанням спеціальних петель TRX, спрямованих на опрацювання всіх груп м’язів за допомогою ваги власного тіла.

Уваги заслуговує і оснащення навчальних аудиторій, зокрема, заняття з фізичної терапії проходять у спеціально обладнаних залах, заняття з фізіотерапії – у сучасних фізіотерапевтичних лабораторіях.

Заняття з англійської мови проходять у сучасних обладнаних аудиторіях. Викладачі відвідали лекцію для магістрів фізичної терапії, яка була прочитана англійською мовою.

Лекція була підготовлена для групи іноземних студентів, які навчаються за програмою Erasmus+. Щодо проведення практичних занять з іноземних мов, зокрема англійської, викладачі успішно використовують сучасні засоби мультимедіа.

Студенти значну частину заняття проводять самостійно, працюючи над цікавими проектами. Викладачам Центру іноземних мов Академії було передано методичні розробки та посібники з англійської мови, укладені викладачами кафедри української та іноземних мов ЛДУФК.

До послуг студентів та викладачів – спортивні споруди різного типу, тренажерні зали, манежі для спортивних ігор, фітнес-зали для проведення занять з оздоровчої гімнастики, атлетизму, просторі роздягальні та душові.

Керівник відділу міжнародного співробітництва Моніка Ілєцка організувала львів’янам цікаву екскурсію у найбільший зоопарк Польщі. На площі майже 1000 квадратних метрів знаходяться тварини і рослини з усієї Африки. Тут живуть близько 5000 тварин, і поспостерігати за ними можна зі спеціальних терас, а також з підводних тунелів.

На даний момент у Вроцлавській академії фізичного виховання за програмою ERASMUS+ навчаються студенти з України і з нашого вишу зокрема. Студенти задоволені якістю навчання і побутовими умовами, їх хвалять викладачі та працівники за їхню старанність та ерудованість.

Учасники стажування висловлюють велику подяку керівництву Вроцлавської академії фізичного виховання та особисто керівнику відділу міжнародного співробітництва Моніці Ілєцкій за прекрасну організацію стажування. Сподіваємось, що співпраця між нашими закладами принесе користь обом навчальним закладам.