Представники ЛДУФК Ольга Книш і Михайло Карпушин тріумфували на чемпіонаті України з гірськолижного спорту

Тріумфом представників Львівського державного університету фізичної культури завершився чемпіонат України з гірськолижного спорту у «Буковелі».

Студент 3-го курсу Львівського державного університету фізичної культури Михайло Карпушин загалом виборов чотири золоті медалі. Змагаючись із юніорами, Михайло Карпушин посів перше місце у двох дисциплінах – слаломі-гігант і слаломі. Також йому не було рівних у цих двох дисциплінах і серед дорослих спортсменів.

Значно досвідченіша 23-річна випускниця ЛДУФК Ольга Книш, учасниця зимової Олімпіади-2018 у Південній Кореї вкотре підтвердила свій високий клас на чемпіонаті України-2019, завоювавши золоті медалі серед дорослих у двох дисциплінах – слаломі-гігант і слаломі.

Зазначимо, що чемпіонат України у Буковелі став одним із етапів відбору спортсменів до національної збірної команди України.

Роман Цюняк