Презентації та тренінги системи Strikeplagiarism.com

Впродовж 4-5 червня 2018 року відбулися презентації та тренінги системи Strikeplagiarism.com. Представники нашого університету професор Мар’ян Петрович Пітин та доцент Христина Робертівна Хіменес взяли активну участь у навчаннях за цими програмами. На базі Львівського державного університету внутрішніх справ та «Tech Start Up School» відбувся обмін досвідом щодо впровадження антиплагіатної системи у ВНЗ України та Європи, а також індивідуальні консультації щодо покращення якості роботи у цій системі.

Згідно з укладеним договором між ЛДУФК та Strikeplagiarism.com вже в поточному році усі дисертаційні роботи на здобуття наукових ступенів та дипломні проекти на здобуття освітнього рівня «магістр» будуть піддаватися обов’язковій перевірці на плагіат.

Координатором та головним адміністратором проекту в межах ЛДУФК призначено доцента Хіменес Христину Робертівну.