Пришляку Олегу Омеляновичу – 55!

Сьогодні, 27-го травня, виповнюється 55 років з дня народження викладача кафедри інформатики та кінезіології Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Олега Омеляновича Пришляка!

Бажаємо Вам зростати професійно, кожен новий день зустрічати в очікуванні цікавих результатів. Навчати студентів Університету найрізноманітнішим комп’ютерним технологіям і отримувати велику радість від їх здобутків. Бажаємо бадьорості й наснаги, інформаційних приводів для увиразнення професійної діяльності: плідних форумів і конференцій, результативних дискусій, актуальних й корисних перспектив подальших напрацювань, а головне – невичерпної енергії до задумів і сподівань.

Нехай в родині панує мудрість і взаєморозуміння, любов й тепло, повага, чесність і добробут. І кожен радіє, що Ви можете розповісти щось цікаве в затишній оселі за горнятком кави. Бажаємо пам’ятати про спорт, для урізноманітнення дозвілля збиратись з друзями й колегами на товариський футбол. Нехай сьогоднішнє ювілейне свято доповнюють коштовні надбання: здоров’я, родинне благополуччя, любов, радість на багато-багато років. Будьте щасливі!

Олеже Омеляновичу! За 55 років Ви можете чимало пригадати. А відтак, з натхненням перечитати найцікавіші сторінки із Вашого життя. По-іншому, але з усмішкою і розумінням відзначити, що в цей час важливими були зустрічі із певними людьми, промовлені слова, прийняті рішення, прикладені зусилля... Бажаємо з приємністю згадувати щасливі моменти і радісні події, а ще пам’ятати про сокровенні мрії, бо вони окрилюють й провадять до реальної мети.

Нехай у Вас буде відмінне здоров’я. Не поспішайте, а насолоджуйтеся кожною миттєвістю, бо час пролітає, але лишає за собою слід. Ювілей – це свято! Нехай у вас їх буде ще багато!

Що тут сказати? 55 – кругла дата!
Ми щиро хочем побажати,
Щоб Вас минали хмари й дим
Щоб завжди були молодим!
Хай доля Вас не полишає –
На добру путь благословляє,
Живіть в любові без біди
Сьогодні, завтра і завжди!