Привітання президента МОК Томаса Баха з Днем фізичної культури та спорту України

Президент Міжнародного олімпійського комітету, олімпійський чемпіон Ігор-1976 у Монреалі Томас Бах звернувся до української спортивної спільноти з привітанням з нагоди Дня фізичної культури та спорту України.

«Дорогі друзі з олімпійської родини України! Мої найкращі побажання вам, українським спортсменам та всім в українській олімпійській родині в День фізичної культури та спорту.

Цього року, та в цей неймовірно важкий для вас час війни неможливо по-справжньому відсвяткувати цей день. Усвідомлення цього надихнуло мене в черговий раз сказати вам, що ви ніколи не залишитесь наодинці. Олімпійський рух разом з вами, ви – в наших думках та серцях щодня. Ми знаємо, що вам потрібно ще більше слів солідарності. Справжньої солідарності, яка означає допомогу один одному.

Саме тому сьогодні я хочу висловити повну підтримку українським спортсменам від олімпійського руху. Ми допоможемо вам втілити ваші олімпійські мрії!

Ми всі хочемо бачити на ХХХІІІ літній Олімпіаді-2024 року в Парижі та XXIV зимових Іграх-2026 у Мілані та Кортіні сильну збірну України, яка конкуруватиме зі спортсменами з інших країн.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка є рушійною силою міжнародної солідарності до України. Під час мого візиту до Києва я дізнався як сильно ви шануєте його роботу та підтримку олімпійського руху.

Разом з вами ми прагнемо миру. А олімпійський дух – це якраз про солідарність та мир.

Я бажаю вам значущого Дня фізичної культури та спорту. Всього найкращого кожному з вас!».


За матеріалами сайту НОК України 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ