Професору Олександрові Паєнку – 60!

Сьогодні, 22-го липня, виповнюється 60 років з дня народження доктора медичних наук, професора кафедри фізичної терапії та ерготерапії Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Олександра Станіславовича Паєнка!

У святковий день щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, відмінного настрою, благополуччя й безсумнівної удачі, високих досягнень у викладацькій діяльності. Завше будьте прекрасною Людиною, гідною поваги і високої репутації. Нехай відкриваються всі простори для досягнення успіху і трапляється безліч можливостей для реалізації ідей.

Олександре Станіславовичу! 60 років – це не так вже й багато, а всього-на-всього два рази по 30! Бажаємо, щоб життя насичувалося чудовими миттєвостями і повною гамою добрих відчуттів для нових вражень, зустрічей, мандрівок. Нехай щодень повниться натхненням, добрим сміхом і любов’ю, щоб сміливо прочиняти дверцята особистого й професійного зростання. Нехай кожне Ваше прагнення буде гідним його виконання.

Щиро бажаємо несподіваних, але приємних поворотів розвитку подій, великих чи малих, але упевнених перемог, довгих чи коротких, але щасливих історій життя. Нехай Вас оточують вірні друзі, поважають колеги, плекають і бережуть рідні. Досягайте поставлених цілей, підкорюйте одну вершину за іншою, наполегливо перетворюючи слова у вчинки, а мрії – в досягнення.

Життєвої Вам сили та енергії, усіх життєвих благ! Нехай щастить! Хай живе у серці любов!

Є ювілеї й свята різні,
Та одна з найкращих дат,
Коли вітають рідні, друзі і колеги
У день, в який Вам – 60!

Хай пахучим цвітом стелиться дорога,
Відходять в далеч горе і біда,
Хай же будуть щастя і міцне здоров’я,
Радість і повага на многії літа!