Репозитарій ЛДУФК – у ТОП-300 світового рейтингу та у ТОП-15 в Україні

За результатами рейтингу Webometrics Ranking of World Repositories першого півріччя 2020 року репозитарій Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського посів 284-е місце з поміж майже 3000 репозитаріїв академічних і наукових установ світу.

Водночас це 13-й результат серед представників України і другий серед усіх вишів Львівської області.

Тож вітаємо колектив бібліотеки нашого Університету і, насамперед, його очільницю – Ірину Рудольфівну Свістельник зі значним здобутком – входженням у число кращих 10% репозитаріїв світового рейтингу.

Репозитарій як онлайн-сховище для наукових публікацій і досліджень учених дає можливість швидкого збору і чіткої структуризації академічних праць й одночасно є загальною платформою і «вітриною» інтелектуальної діяльності університету.