Роман Вантух отримав виклик до молодіжної збірної з футболу на заключні ігри відбору Євро-2021

Головний тренер молодіжної збірної України з футболу Руслан Ротань назвав склад на два заключні матчі відбірної кампанії до Євро-2021. До списку керманича «синьо-жовтої» молодіжки увійшли 24 футболісти, серед яких і випускник факультету педагогічної освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Роман Вантух (на фото №5), який на клубному рівні наразі грає за «Олександрію».

У найближчу неділю, 8-го листопада, в молодіжної футбольної збірної України розпочнеться збір, під час якого вона зіграє два заключні поєдинки відбірного турніру чемпіонату Євро-2021 (U-21) – проти Мальти (13-го листопада на острові в містечку Та-Калі) та Північної Ірландії (17-го листопада в Ковалівці на полі стадіону «Колос»). Головний тренер команди Руслан Ротань зупинив свій вибір на 24-х виконавцях.

СКЛАД МОЛОДІЖНОЇ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ

Воротарі: Анатолій Трубін («Шахтар» Донецьк), Дмитро Різник («Ворскла» Полтава), Руслан Нещерет («Динамо» Київ);

Захисники: Олександр Сирота, Костянтин Вівчаренко (обидва – «Динамо» Київ), Владислав Дубінчак («Дніпро-1» Дніпро), Назарій Муравський («Маріуполь»), Владислав Бабогло, Роман Вантух (обидва – «Олександрія»), Богдан Мілованов («Спортинг», Іспанія);

Півзахисники: Георгій Цітаішвілі, Ярослав Надольський, Богдан Білошевський (усі – «Динамо» Київ), Сергій Булеца, Олександр Назаренко, Арсеній Батагов (усі – «Дніпро-1» Дніпро), Георгій Судаков («Шахтар» Донецьк), Максим Луньов («Зоря» Луганськ), Артем Бондаренко, Дмитро Топалов (обидва – «Маріуполь»), ДаніїлСємілєт («Ворскла» Полтава);

Нападники: Ілля Шевцов («Десна» Чернігів), Данило Сікан («Маріуполь»), Микола Кухаревич («Рух» Львів).

ФУТБОЛ. КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ТУРНІР ЄВРО-2021 (U-21)

КАЛЕНДАР РЕШТИ МАТЧІВ

Мальта – Україна