Роман Вантух отримав виклик до молодіжної збірної з футболу

Головний тренер молодіжної збірної України з футболу Руслан Ротань назвав склад на два найближчі матчі відбірної кампанії до чемпіонату Європи 2021 року. До списку керманича «синьо-жовтої» молодіжки увійшли 24 футболісти, серед яких і випускник факультету педагогічної освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Роман Вантух, який на клубному рівні грає за київське «Динамо».

У понеділок, 5-го жовтня, в молодіжної збірної України з футболу розпочнеться збір, під час якого «синьо-жовті» зіграють два поєдинки відбірного турніру Євро-2021 (U-21) – проти Румунії (9-го жовтня в Києві) та Північної Ірландії (13-го жовтня в Баллімені). Для підготовки до цих ігор головний тренер української команди Руслан Ротань запросив 24-х виконавців:

Воротарі: Дмитро Різник («Ворскла» Полтава), Руслан Нещерет («Динамо» Київ), Анатолій Трубін («Шахтар» Донецьк);

Захисники: Олександр Сирота, Роман Вантух, Ілля Забарний (усі – «Динамо» Київ), Віктор Корнієнко («Шахтар» Донецьк), Юхим Конопля («Десна» Чернігів), Владислав Дубінчак («Дніпро-1» Дніпро), Владислав Бабогло («Олександрія»);

Півзахисники: Георгій Цітаішвілі, Богдан Лєднєв, Володимир Бражко (усі – «Динамо» Київ), Сергій Булеца, Олександр Назаренко, Арсеній Батагов (усі – «Дніпро-1» Дніпро), Георгій Судаков («Шахтар» Донецьк), Максим Луньов («Зоря» Луганськ), Максим Чех, Олексій Кащук, Артем Бондаренко, Дмитро Топалов (усі – «Маріуполь»).

Нападники: Данило Сікан («Маріуполь»), Ілля Шевцов («Десна» Чернігів).

ФУТБОЛ. КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ТУРНІР ЄВРО-2021 (U-21)
ГРУПА 8

КАЛЕНДАР РЕШТИ МАТЧІВ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ