Романчуку Ігорю Васильовичу - 55!

Сьогодні, 9-го вересня, виповнюється 55 років з дня народження викладача кафедри спортивних та рекреаційних ігор Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, наполегливого й оптимістичного Ігоря Васильовича Романчука! З цієї нагоди увесь колектив висловлює Вам щиросердечні поздоровлення! У яскравий ювілей бажаємо успіхів у професійних і повсякденних справах, активного спортивного дозвілля. Зичимо Вам весняних посмішок, літнього тепла, осінніх фарб і зимової стійкості характеру. Нехай здійснюються всі побажання!

Кожна людина – багата талантами, якими щедро благословив Господь. Легендарний Майкл Джордан відзначав, що може пояснити всім, як потрібно грати в баскетбол, але ніхто так не зможе. Очевидно, що потрібно удосконалюватися й зростати в своїх обдаруваннях і, маючи певний талант, плекати його. Ігоре Васильовичу! Дякуємо за Ваш внесок й особливі заслуги в розвитку баскетболу і тенісу в нашому Університеті, відтак, зичимо тренерського гарту і нових перемог. Будьте невтомним у пошуках шляхів навчання й виховання міцних поколінь української молоді, щоб студенти й випускники ЛДУФК були достойними не лише поважних місць на спортивному п’єдесталі, але й загалом у суспільстві, в творенні світлого майбутнього України.

Бажаємо щастя і миру, незламної й непохитної віри в те, що небо може бути безхмарним, а дощові завіси ся з’являються як випробовування перед веселковим горизонтом успіху. Нехай радість буде нагородою за щоденну й самовіддану працю, нехай зростає майстерність Ваших спортсменів, вихованців Університету. Адже, як казав Леброн Джеймс: «Немає ніякого сенсу приходити в НБА, якщо ви не вірите, що можете виграти тут все».

Бажаємо Вам Господньої опіки, нехай в родині панує взаєморозуміння і любов, найрідніші люди надихають і виявляють підтримку, а різні події і миттєвості оздоблюють Ваш шлях незабутніми враженнями. П’ятикратного Вам здоров’я, у п’ять разів більше позитиву, відмінних результатів у всіх починаннях!

З роси й води Вам, Ігоре Васильовичу!

Будьте одним із тих щасливців, які сміливо йдуть до мрії!