Ростислав Грибовський і Василь Купчак – призери Кубку України зі стрільби стендової

Упродовж чотирьох днів, з 11-го по 14-е березня, в Броварах Київської області відбувся Кубок України-2021 зі стрільби стендової. Серед призерів змагань, присвячених пам’яті олімпійського чемпіона Дмитра Монакова, й представники кафедри стрільби та технічних видів спорту (завідувач – професор Богдан Виноградський) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

За нагороди на круглому стенді (SKEET) серед чоловіків почесний трофей виборювали 32 учасники, яким довелося змагатися у непростих погодних умовах. У підсумку Кубок України завоював одесит Іван Лоік. «Срібло» у Георгія Іпатова з Київської області. А на «бронзову» сходинку медального подіуму зійшов старший викладач кафедри стрільби та технічних видів спорту ЛДУФК, кандидат наук з фізичного виховання і спорту Ростислав Грибовський (на фото вище – справа). Додамо, що ТОП-10 у цьому виді змагань замкнув випускник ЛДУФК Василь Купчак.

Втім, без медалі Василь Купчак додому не повернувся. В командній першості на круглому стенді збірна Львівщини, за яку разом з Василем виступали Ростислав Грибовський і Андрій Кобзарук (в особистому турнірі замкнув ТОП-6), стала срібним призером. Причому львівські снайпери, як і їхні суперники зі збірної Чернігівської області, у трьох серіях показали однаковий результат – розбили 331 тарілочку з 375. Але поступилися чемпіонським титулом за додатковим показником – сумарно виконали на один менше влучний постріл у третій, заключній серії. Трійку призерів доповнили стендовики з Одещини.

Додамо, що головним суддею змагань був львів’янин, суддя міжнародної категорії, заслужений тренер України Віталій Грибовський (на фото нижче – справа, зліва – Ростислав Грибовський), який вищу освіту здобув у нашому виші і, окрім того, свого часу працював викладачем кафедри стрільби та технічних видів спорту ЛДУФК.