СБК «Львів» гратиме матчі за «бронзу» жіночої Суперліги України

25-го квітня у столиці України зустрілися чинний чемпіон країни «Київ-Баскет» і дебютант елітного дивізіону СБК «Львів», кольори якого захищає чимало студенток Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Після переконливої перемоги у Львові (74:35) баскетболістки «Київ-Баскета» тріумфували і вдома – 85:54 (13:7, 31:14, 30:11, 11:22).

Зважаючи на статус суперника, підопічні старшого викладача кафедри спортивних ігор та рекреації ЛДУФК Ірини Кленіної у цих двох поєдинках з «Київ-Баскет» вирішили не витрачати максимум зусиль, а зберегти свій ігровий ресурс для головних матчів сезону – серії за бронзові медалі чемпіонату України, де уже доведеться викладатися на повну. А серія стартує уже доволі скоро – 1-го травня. Саме до цього часу баскетболісткам «Львова» доведеться залікувати мікротравми і до цих матчів підійти у всеозброєнні.

Суперником «Львова», швидше за все, буде бердянська «Чайка-ДЮСШ», яка у п’ятницю, 26-го квітня, відіграє повторний поєдинок півфіналу проти переможця «регулярки» столичного «Динамо-НПУ», а після поразки вдома (37:78) лише на диво розраховує у Києві.

Отож, початок травня стане найцікавішим для усіх прихильників баскетболу. А СБК «Львів» дарує нам шанс побачити матч серії плей-оф за бронзові медалі. У Львові гра попередньо запланована на 5-е травня. Удачі, Вам, дівчата. Будемо уболівати!