СБК «Львів» – срібний призер Суперліги України з баскетболу 3х3

12 травня в місті Лева відбулися вирішальні поєдинки фінального етапу Суперліги України з баскетболу 3х3. У жіночій категорії перемогу святкував столичний «Київ-Баскет», а віце-чемпіонками стали баскетболістки СБК «Львів» – випускниця ЛДУФК Христина Філевич, студентка ЛДУФК Марія Ковтун, Марія Дубас і Ольга Красникова.

БК «Франківськ» зайняв третє місце. Найкориснішим гравцем жіночого турніру стала Вікторія Кондусь з «Київ-Баскета».

У чолочій категорії прогнозовано перемогу забрав «Дніпро»: Станіслав Тимофеєнко, Олександр Сізов, Максим Закурдаєв і Андрій Кожемякін. Хлопці, окрім чималий призових, отримали головну нагороду - путівку на турнір FIBA 3x3 категорії Masters, що відбудеться 1-2 червня в китайському місті Ченду. Друге місце зайняла «Одеса»: Олексій Щепкін, Роман Новіков, Ернесто Ткачук та Ярослав Скрипець. Третіми за середньою результативністю на фінальному турі стали кияни «Kyiv Monbat»: Сергій Юрченко, Роман Дмитренко, Антон Черногор та Євген Морозов. Четверте підсумкове місце дісталося збірній України U23: Антон Мусієнко, Микита Руслов, Ілля Чугунов та Євген Балабан. MVP чоловічої категорії став Олександр Сізов, який був найефективнішим гравцем «Дніпра» у фінальному турі.

Отож, чемпіонат Суперліги 3х3 2018-2019 плавно перетікає у літній сезон з баскетболу 3х3, який обіцяє багато яскравих моментів різного рівня.