СБК «Львів» у фіналі Кубка України не зіграв

Минулого вікенду у Києві відбувся «Фінал чотирьох» Кубка України з баскетболу серед жіночих команд. СБК «Львів», більшість гравців якого навчається у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського, у півфіналі поступився діючому чемпіонові країни «Київ-Баскету» (70:97) і до фіналу, на жаль, не пробився.

Як і в кількох попередніх матчах регулярного чемпіонату, у звітному кубковому поєдинку львів’янки зі старту пропустили ривок суперниць – 0:9. Та навіть коли Марія Дубас розмочила рахунок, киянки тут же довели перевагу до 11 пунктів. А перша чверть завершилася з рахунком 20:13 на користь «Київ-Баскета».

На щастя, наставник «Львова», старший викладач кафедри спортивних та рекреаційних ігор ЛДУФК Ірина Кленіна у короткій перерві знайшла потрібні слова і в другій 10-хвилинці її команда виглядала зовсім іншою. Зменшився брак у передачах, збільшився відсоток влучання і на екваторі чверті баскетболістки «Львова» двічі зрівнювали рахунок (30:30 і 32:32). Втім, «Київ-Баскету» вдалося загасити цей спалах активності і другу чверть, хоч і мінімально, але вони знову виграли (23:22) і пішли на велику перерву за восьмиочкової переваги – 43:35.

Третя чверть у цій грі стала визначальною і у ній «Київ-Баскет» значно додав. Тому за хвилину до її завершення перевага киянок сягнула 22 очок. Як то кажуть, справу було зроблено. Фінальна сирена зафіксувала перемогу «Київ-Баскета» – 97:70.

У фіналі «Київ-Баскет», хоча й чинив опір, але не зміг на рівних протистояти іншій столичній команді «Динамо-НПУ», яка вперше в своїй історії стала володарем Кубка України.