СБК «Львів» – уся надія на рідні стіни

Спортивно-баскетбольний клуб «Львів», кольори якого здебільшого захищають студентки чи випускниці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, зазнав двох виїзних поразок від бердянської «Чайки-ДЮСШ» у серії матчів за бронзові медалі жіночої Суперліги України. Програвши стартову гру (54:61), баскетболістки «Львова» не змогли взяти реванш у повторній – 56:72. Тепер уся надія на рідні стіни, де 5 травня відбудеться третя гра серії до трьох перемог.

Як і перший матч, звітний поєдинок підопічні старшого викладача кафедри спортивних ігор та рекреації Ірини Кленіної розпочали невдало – 1:9. Проте на відміну від попередньої гри, львівські баскетболістки знайшли в себе сили переломити хід матчу й до кінця першої 10-хвилинки скоротили розрив у рахунку до мінімуму – 19:18. Друга чверть пройшла в загалом рівній боротьбі, де трохи влучнішими були господарки майданчика (15:12), які й виграли першу половину гри – 34:30. Низька результативність і велика кількість втрат пояснюється надзвичайно високою напругою гри та відповідальністю за її результат. Нестримною була лише лідер «Чайки-ДЮСШ» Олександра Радулович, котра із командних 34-ох очок сама набрала 20 (!!!). Як стримати її? Роздумувала у великій перерві наставник «Львова» Ірина Кленіна разом зі своїми гравцями.

Початок третьої чверті додав оптимізму «Львову» та його прихильникам, бо після влучного триочкового Марії Ковтун рахунок знову скоротився до мінімуму – 36:35. Але тут же нагадала про себе Олександра Радулович, котра закинула нам двічі поспіль – 40:35. Наставник «Львова» відреагувала тайм-аутом. Допомогло – наші баскетболістки зрівняли рахунок – 40:40. З цим незгодна була Радулович (42:40), котру підтримала й Топчій – 44:40. Ще й лідер «Львова» Христя Філевич отримала четвертий фол, по три – у пасиві Марії Ковтун і Ольги Краснікової. Невдовзі Радулович ще раз покарала львів’янок влучним триочковим (47:40), що дуже не сподобалося Ірині Кленіній – тайм-аут. Цього разу не допомогло – «Чайка-ДЮСШ» розвинула успіх і завершила чверть з комфортною перевагою – 55:42. У заключному ігровому відрізку львівським баскетболісткам через втому та обмежений кадровий ресурс не вдалося відігратися. Як наслідок, друга поразка у Бердянську – 56:72. Сподіваємося, що у Львові 5 травня буде все по-іншому.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИСУПЕРЛІГАЖІНКИ

Серія за третє місце (до трьох перемог).
Друга гра

«Чайка-ДЮСШ» (Бердянськ) – СБК «Львів» – 72:56
(19:18, 15:12, 21:12, 17:14)

Найрезультативніші: Радулович (31 очко) – у господарок; Філевич (15+11 підбирань) – у гостей

Рахунок серії – 2:0. Третя гра – 5 травня у Львові.