Сестри Музичук зіграли між собою внічию на старті турніру претенденток

У столиці Татарстану Казані стартував турнір претенденток на матч за звання чемпіона світу серед жінок з шахів з призовим фондом 200 тисяч євро. У стартовому турі випускниці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Марія та Анна Музичук зіграли між собою внічию.

В інших парах першого туру також було зафіксовано нічийні результати. Так зіграли між собою Валєнтіна Гуніна (Росія) і Катерина Лагно (Росія), Алєксандра Костенюк (Росія) і Алєксандра Горячкіна (Росія) та Нана Дзагнідзе (Грузія) і Тань Чжуньї (Китай).

Змагання пройдуть у два кола – кожна шахістка зіграє з кожною по дві партії різним кольором. Нагадаємо, лише переможниця турніру отримає право зіграти матч за світову шахову корону із діючою чемпіонкою світу Цзюй Веньцзюнь з Китаю, призовий фонд якого становитиме 500 тисяч євро, що у півтора рази більше, ніж було у останньому поєдинку.

Сьогодні, у перший календарний день літа, 1-го червня, рейтинг-фаворит турніру Марія Музичук чорними фігурами гратиме проти китаянки Тань Чжуньї, а її старша сестра Анна Музичук білим кольором спробує взяти гору над грузинкою Нано Дзагнідзе. У двох інших партіях другого туру між собою зіграють Катерина Лагно – Алєксандра Костенюк та Алєксандра Горячкіна – Валєнтіна Гуніна.

Заключний, 14-й тур турніру претенденток у Казані відбудеться 17-го червня.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ