Сезон для Олени Підгрушної, на жаль, завершився

Капітан жіночої збірної України, аспірантка Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Олена Підгрушна змушена достроково завершити виступи в сезоні 2018/19 років.

Таке рішення наша біатлоністка прийняла на підставі результатів комплексного медичного огляду, проведеного в Києві минулого тижня. Діагноз, поставлений лікарями невтішний: гостра стадія міокардиту – запалення серцевого м’язу.

Проблеми зі здоров’ям у Олени виникли після перенесеного захворювання в січні цього року. Діагностувати захворювання в умовах виступів на етапах Кубка світу було неможливо. Після того, як Підгрушна провела три гонки після хвороби в умовах погіршеного самопочуття, було прйинято рішення відправити спортсменку на додаткове обстеження для з’ясування причин нездужання. В результаті УЗІ, а після й МРТ підтвердили діагноз, що виключає продовження виступів у поточному сезоні.

На даний момент Олена Підгрушна йде другою з українок (перша – Юлія Джима, 33 місце) у загальному заліку Кубку світу, займаючи 36-й рядок.


За матеріалами офіційного сайту Федерації біатлону України 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ