Сніжана-Софія Пакліковська і Олександр Галкін – чемпіони України з кульової стрільби

У Львові, у приміщенні стрілецького комплексу Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України завершився Відкритий чемпіонат України-2019 з пневматичної зброї, присвячений пам’яті заслуженого тренера України Кукси А. П. Успішними звітні змагання стали для двох представників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – студентки III курсу факультету фізичної культури і спорту Сніжани-Софії Пакліковської та випускника Олександра Галкіна.

Учасники чемпіонату змагалися у стрільбі з пневматичної гвинтівки – у програмі було три вправи і в кожній з них наш Університет має медальні здобутки. Найбільшого успіху Сніжана-Софія Пакліковська і Олександр Галкін досягли у вправі ГП-мікст (змішані команди), де показали найкращий результат – 491,2 очка та здобули звання чемпіонів і зійшли на найвищу сходинку п’єдесталу пошани та отримали золоті медалі

Окрім того, в особистому заліку Сніжана-Софія Пакліковська стала бронзовою призеркою у вправі ГП-6 з результатом 226,3 очок (загальна сума – 621,7 очок).

А Олександр Галкін поповнив свою колекцію медалей бронзовою нагородою, яку завоював в командній першості у вправі ГП-6, показавши разом з партнерами результат 1854,7 очок.

Тож вітаємо Сніжану-Софію Пакліковську і Олександра Галкіна та їхніх тренерів з успішним виступом на національному чемпіонаті і бажаємо нових медальних здобутків на змаганнях як всеукраїнського, так й континентального та світового рівнів!