Софія Прийма – чемпіонка України з акватлону серед молоді

У містечку Сухолуччя, що під Києвом, завершився чемпіонат України 2020 року з триатлону та акватлону серед чоловіків і жінок. У заключний день змагань у турнірі з акватлону серед представниць прекрасної статі срібною призеркою стала студентка факультету педагогічної освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Софія Прийма (по центру на фото внизу). Окрім того вона здобула золоту медаль серед атлеток вікової категорії до 23 років.

Як уже повідомляв офіційний сайт ЛДУФК, у містечку Сухолуччя, що під Києвом, відбувся чемпіонат України 2020 року з триатлону, на якому у перший змагальний день срібну медаль здобула олімпійська надія Львівщини, 22-річна студентка нашого Університету Софія Прийма. А в другий змагальний день там же відбувся чемпіонат України з акватлону – плавання на 1 км і біг на 5 км.

Львівська триатлетка Софія Прийма у впертій боротьбі зуміла знову стати срібною медалісткою у змаганні елітних спортсменів, поступившись на фініші 20 секундами лише учасниці трьох Олімпіад, досвідченій і титулованій Юлії Єлістратовій з Житомира. Також показаний результат дозволив Софії стати чемпіонкою України серед молоді у категорії до 23 років.

По завершенні змагань Софія Прийма поділилася своїми враженнями із журналістами: «По дистанції було щось схоже, як першого дня в триатлоні. На плаванні я перебувала в лідируючій групі, також вийшла другою з води. А от на бігу ситуація склалась зовсім інша. На першому колі дуже відчувалась індивідуальна робота на триатлоні попереднього дня, тому сил було не так багато. Але я старалась втримати біговий темп, який взяла спочатку. По ходу бігового етапу дівчата мене наздогнали і я вже опинилась на п’ятій позиції. Але я до останнього не здавалась і на фінальному колі виклалась на повну, почала наздоганяти дівчат і на завершальних 500 метрах вдалося випередити своїх конкуренток та забігати на фінішну пряму вже другою після Юлії Єлістратової, яка лідирувала впродовж усієї дистанції. Конкуренція була доволі серйозна, тому своїм результатом я задоволена».

Софія Прийма також зазначила, що наразі ще не знає, коли в неї буде наступний старт у зв’язку з тим, що «через карантин дуже важко щось планувати».