Співпраця з Львівським національним університетом імені Івана Франка (Фото)

У п’ятницю 22-го червня у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася зустріч науковців франкового вузу і Львівського державного університету фізичної культури, метою якої був пошук шляхів наукової співпраці.

Головували на зустрічі проректор з наукової роботи ЛНУ імені Івана Франка професор Роман Гладишевський та проректор з науки та зовнішніх зв’язків ЛДУФК професор Андрій Вовканич.

Професор Роман Гладишевський представив презентацію про провідні напрямки наукових досліджень вчених ЛНУ і наголосив на тому, що науковці університетів вже мають спільні напрацювання у різних галузях і наразі завданням є поглиблення наукової співпраці.

З короткими інформативними повідомленнями про напрямки наукової роботи та можливі сфери взаємних наукових інтересів виступили завідувач кафедрою біохімії та гігієни професор Юрій Борецький, завідувач кафедри анатомії і фізіології доцент Любомир Вовканич, доцент кафедри легкої атлетики Ольга Павлось.

В обговоренні шляхів можливої наукової співпраці взяли участь біологічного факультету, факультету іноземних мов, філософського факультету, філологічного факультету, факультету електроніки та комп’ютерних технологій, фізичного факультету, факультету прикладної математики та інформатики, механіко-математичного факультету та кафедри фізичного виховання і спорту ЛНУ.

На думку присутніх актуальними є питання біомеханіки у сучасному спорті, оцінка функціональної спроможності спортсменів, математичного моделювання спортивних процесів, української спортивної термінології, генетичних досліджень у спорті.

Досягнуто попередніх домовленостей про можливість спільного керівництва магістерськими та кандидатськими роботами. Основою ж співпраці повинна стати підготовка і реалізація спільних наукових проектів.