«Срібний» дубль легкоатлетів ЛДУФК на чемпіонаті України-2020 у приміщенні

У Сумах упродовж п'яти днів, з 31-го січня по 4-е лютого, тривали командний чемпіонат України та юніорська першість країни 2020 року з легкої атлетики у приміщенні. Набравши 373 очки, сьоме загальнокомандне місце у національному чемпіонаті посіла збірна команда Львівської області, у складі якої успішно виступили представники кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Зокрема, студент четвертого курсу факультету фізичної культури і спорту Віталій Гаюк виборов срібну нагороду чемпіонату України в багатоборстві, підтвердивши норматив кандидата у майстри спорту. Аналогічну медаль здобув і третьокурсник факультету фізичної культури і спорту Руслан Кльоз, який виступав у складі збірної Львівської області в змішаній естафеті 4х400 м, що фінішувала у фіналі на другій позиції.

У штовханні ядра магістрант факультету педагогічної освіти Степан Дем'янчук зупинився за крок до медального подіуму – посів четверте місце. У цій же дисципліні змагань серед жінок студентка четвертого курсу факультету фізичної культури і спорту Христина Бойчук зайняла шосте місце.

Магістрантка факультету педагогічної освіти Вікторія Дуткевич фінішувала четвертою у бігу на 2000 м з перешкодами. Студентка третього року навчання факультету фізичної культури і спорту Анастасія Матвійок стала шостою в стрибках у висоту, а першокурсниця цього факультету Юлія Григор'єва закрила вісімку фіналісток у бігу на 200 м.

Додамо, що студент третього курсу факультету фізичної культури і спорту Роман Стадницький вперше виконав норматив кандидата у майстри спорту в бігу на 200 м.

У першості України серед юніорів збірна команда Львівської області посіла 11-е місце, з сумою 296 очок. Студент першого курсу факультету фізичної культури і спорту Віталій Дахній посів четверте місце у багатоборстві, а Остап Соколов фінішував шостим у фіналі бігу на 200 м.