«Срібний» дубль Тетяни Клімченко на етапі Кубка націй з велотреку в Колумбії

У колумбійському місті Калі минулими вихідними відбувся етап Кубка націй з велосипедного спорту на треку 2021 Tissot UCI Track Cycling Nation Cup – Cali. На звітних змаганнях двічі на медальний подіум піднімалася випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Тетяна Клімченко.

Зазначимо, що змагання Кубка націй в календарі Міжнародного союзу велосипедистів (UCI) з нового сезону стали наступником Кубка світу.

На велотреку Калі відмінно виступила титулованавипускниця кафедри стрільби та технічних видів спорту (завідувач – професор Богдан Виноградський) нашого Університету Тетяна Клімченко, яка двічі підіймалася на другу сходинку п’єдесталу пошани.

Спершу вихованка червоноградської школи велоспорту стала другою в гонці омніум. Тетяна на фініші поступилася тільки представниці Польщі Дарії Пікулік.

А наступного дня, разом з Ксенією Федотовою, Тетяна стала також другою в гонці медісон. Першим в цій дисципліні фінішував дует з Польщі.

За матеріалами Відділення НОК України у Львівській області