Стажування у Kарконоській державній вищій школі (Фото)

З 8-го до 12-го квітня 2019 року Мирослава Данилевич – декан факультету фізичної терапії та ерготерапії і Ольга Романчук – завідувач кафедри української та іноземних мов Львівського державного університету фізичної культури проходили стажування у Kарконоській державній вищій школі за програмою «Erasmus+ Staff Training and Teaching Week». Були присутні представники європейських країн: Іспанії, Чехії, Латвії, України та Туреччини, а також викладачі з США, Китаю, Сирії та Бангладеш.

Упродовж тижня відвідали пленарне засідання конференції та заслухали доповіді викладачів з Tyler Junior College із США доктора Джефф Оуенс і доктора Крістін Меліус.

Також взяли участь в освітньому ярмарку кар’єри, презентації навчальних закладів у програмі Erasmus+, провели академічні заняття зі студентами коледжу.

Усі презентації університетів, лекції та практичні заняття проводилися англійською мовою.

Учасники «Erasmus+ Staff Training and Teaching Week» відвідали курорт Cieplice. Під час екскурсії вони мали можливість поспілкуватися з групою, яка вивчає англійську мову в рамках проекту «Життя третього віку може бути цікавим».

Окрім власне програмних заходів мали нагоду побувати у визначних місцях регіону, де могли безпосередньо поспілкуватися із запрошеними гостями та дізнатися більше про досвід діяльності в межах програми Erasmus+.

Також учасники Тижня відвідали Центр медичного моделювання, урок китайської мови, який проводив Вей Jiangping з партнерського університету міста Чанчжоу.

Мирослава Данилевич презентувала українські народні ігри польським студентам.