Стрибун у висоту Вадим Кравчук виграв Всеукраїнські змагання «Різдвяні старти»

У Києві минулими вихідними відбулися традиційні, уже 26-ті за ліком Всеукраїнські змагання з легкої атлетики «Різдвяні старти – 2021». В секторі для стрибків у висоту серед чоловіків не було рівних минулорічному випускнику Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Вадиму Кравчуку.

У фіналі турніру зі стрибків у висоту «Різдвяні старти – 2021», які приймав столичний манеж Київської міської школи вищої спортивної майстерності, змагалися семеро атлетів. Фаворитом вважався львів’янин Вадим Кравчук. Одразу зазначимо, що 24-річний підопічний заслуженого тренера України Валерія Лебедюка повністю виправдав видані йому аванси. Достатньо сказати, що Вадим розпочав свої виступи у фіналі, коли решта учасників уже завершили змагання.

Для початку Кравчук впевнено здолав планку на висоті 210 см з першої спроби. Аналогічно він розібрався і з 215 см. Натомість усі три спроби на висоті 220 см виявилися для представника львівського клубу «Висота» невдалими. Втім, для початку нового зимового сезону такий результат цілком прийнятний. Хоча звісно, можна не сумніватися, що сам Вадим, як і його наставник, розраховувавна довше затриматися у секторі.

Компанію львів’янину на п’єдесталі пошани склали 21-річний Антон Мокряк з Кропивницького і на два роки молодший за нього киянин Борис Коломійчук. Обоє зупинилися на висоті 205 см, але за спробами Антон став срібним призером, а Борис, відповідно, бронзовим.

Додамо, що такий самий результат показав і наймолодший учасник фіналу – Іван Литовченко, якому 9-го лютого виповниться лише 16 років. У підсумковому протоколі стрибун з Дніпра зупинився за крок до трійки призерів – на четвертому місці.