Студент ЛДУФК Орест Лебеденко став гравцем іспанського клубу «Луго»

Студент кафедри футболу (завідувач – доцент Андрій Дулібський) Львівського державного університету фізичної культури, гравець молодіжної збірної України Орест Лебеденко, який є вихованцем львівських «Карпат» і на клубному рівні виступав за «зелено-білих» на позиції лівого захисника, відтепер захищатиме кольори «Луго» – клубу іспанської Сегунди (аналог вітчизняної Першої ліги).

За львівські «Карпати» Орест Лебеденко в Українській Прем’єр-лізі зіграв 23 поєдинки, в яких відзначився одним забитим м’ячем. Також він свого часу досить успішно виступав за молодіжну і юніорську команди «Карпат».

Нагадаємо, два роки тому, до «Луго» вирушив ще один вихованець клубної школи «Карпат» Василь Кравець, який також здобуває вищу освіту в нашому Університеті і який саме з цього клубу отримав перший виклик від Андрія Шевченка до лав національної збірної України. А буквально кілька днів тому він став гравцем іншого іспанського клубу «Леганес», який виступає у Примері – елітному дивізіоні чемпіонату Іспанії. Відзначимо, що Кравець дебютував за нову команду у матчі проти мадридського «Реала».

Цікаво, що і Василь Кравець, і Орест Лебеденко зазвичай грають на позиції лівого захисника. Тож логічно приходимо до висновку, що один студент ЛДУФК прийшов до «Луго» на заміну іншому представнику нашого вишу.