Студент ЛДУФК Роман Гладиш – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками грудня 2017 року

Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації й членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило найкращого спортсмена Львівщини за підсумками грудня 2017 року. Ним став студент кафедри стрільби та технічних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури, майстер спорту України міжнародного класу, член національної збірної команди України з велосипедного спорту (трек) Роман Гладиш.

Це почесне звання один з кращих велосипедистів України виборов завдяки успішному виступу на четвертому етапі Кубку світу з трекових велоперегонів року у місті Сантьяго у грудні 2017 року. Зокрема, вихованець Львівської школи «Локомотив» Роман Гладиш виборов бронзову медаль в гонці омніум (своєрідне велосипедне багатоборство) серед чоловіків, а разом з тернополянином Віталієм Гринівим посів четверте місце у престижній чоловічій парній гонці медісон. Для Романа Гладиша «бронза» на етапі в Чилі стала другою нагородою етапів Кубка світу після третього місця в дисципліні скретч в Кембриджі-2015.

ДОВІДКА:

Гладиш Роман Іванович

Народився 12 жовтня 1995 року у Львові.

Член національної збірної команди України з велосипедного спорту. Майстер спорту України міжнародного класу з велосипедного спорту (трек), представляє Збройні сили України та Львівську обласну школу вищої спортивної майстерності, найкращий велотрековик України за результатами змагань 2014 року.

Розпочав займатися велоспортом у СДЮШОР «Локомотив» (Львів) під керівництвом тренерів Василя Шаповалова та Андріана Ковбасюка. Упродовж 2010 -2014 років навчався на відділенні велоспорту Львівського училища фізичної культури в групі старшого вчителя відділення велоспорту Андрія Каргута, а з 2016 року - студент факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Багаторазовий переможець чемпіонатів України, виборював нагороди чемпіонатів Європи та Кубків світу серед юніорів та молоді, переможець «Гран-Прі Польщі–2017».

Тренери - Василь Шаповалов та заслужений тренер України Валерій Романенко.

Роман Цюняк