Студент ЛДУФК Василь Кравець дебютував в іспанській Прімері

У матчі 25-го туру чемпіонату Іспанії з футболу серед клубів Прімери відбувся дебют студента кафедри футболу (завідувач – доцент Андрій Дулібський) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Василя Кравця в елітному дивізіоні тамтешньої першості. «Леганес» галичанина на власному полі приймав «Валенсію».

Захисник збірної України Василь Кравець, який є вихованцем футбольної школи львівських «Карпат», з’явився у стартовому складі господарів, і це стало його дебютом в елітному дивізіоні чемпіонату Іспанії. До цього на рахунку Василя був лише поєдинок у Кубку країни.

У вчорашній грі Василь Кравець, першим тренером якого є випускник нашого Університету, один з найкращих дитячих тренерів у вітчизняному футболі сучасності Василь Леськів, відіграв зі старту матчу 65 хвилин, отримав жовту картку, а сам поєдинок закінчився бойовою нічиєю – 1:1.

Наразі, маючи в своєму активі 30 очок, «Леганес» поки що посідає 12-у сходинку в турнірній таблиці серед 20-и команд-учасниць Прімери.

Додамо, що з моменту свого січневого переходу з «Луго» до «Леганеса» Василь Кравець провів у складі нової команди два поєдинки. Загалом на його рахунку в сезоні-2018/2019 у складі обох команд 17 матчів, в яких він відзначився двома гольовими передачами.

Також нагадаємо, що продавши Василя Кравця у «Леганес», клуб «Луго», який грає в Сегунді – другому дивізіоні чемпіонату Іспанії, на позицію лівого захисника придбав іншого оборонця львівських «Карпат» Ореста Лебеденка, який також вищу освіту здобуває у нашому Університеті.