Студента ЛДУФК Василя Кравця викликано до збірної України з футболу на матчі Ліги націй

У понеділок, 3-го вересня, національна збірна України з футболу розпочне підготовку до двох стартових матчів Ліги націй УЄФА проти команд Чехії та Словаччини, які відбудуться 6-го і 9-го вересня – у гостях та вдома відповідно. До табору «синьо-жовтих» головний тренер української збірної Андрій Шевченко запросив і студента кафедри футболу (завідувач – доцент Андрій Дулібський) Львівського державного університету фізичної культури, колишнього футболіста львівських «Карпат» Василя Кравця, який є вихованцем карпатівської СДЮШОР, а нині грає за іспанський клуб «Луго».

Раніше Василь Кравець перебував в резервному списку національної команди, а також отримав виклик до молодіжної збірної України, на яку чекають найближчим часом поєдинки відбірної кампанії до чемпіонату Європи 2019 року серед команд U-21.

Нагадаємо, свої поєдинки «синьо-жовта» молодіжка під орудою Олександра Головка проведе у Запоріжжі на стадіоні «Славутич-Арена» 7-го і 11-го вересня з командами Латвії та Андорри відповідно.

Додамо, що у поточному сезоні-2018/2019 21-річний Василь Кравець провів за клуб Сегунди (другого іспанського дивізіону) «Луго» з однойменного міста три матчі, в яких відзначився двома гольовими передачами.

Також у ЗМІ з’явилася інформація, що влітку українця намагався купити клуб Ла Ліги (вищого іспанського дивізіону) «Вальядолід». Однак щось там не склалося, тож наразі Василь Кравець на клубному рівні продовжує виступати за «Луго».

За матеріалами zbirna.com