Студенти ЛДУФК онлайн оглянули експозицію Львівського палацу мистецтв (Фото)

Студенти першого курсу факультету туризму Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського напередодні, 11-го листопада, у межах заняття з дисципліни «Основи риторики», яке проводила старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін Ірина Гузенко, онлайн оглянули експозицію у виставковій залі Львівського палацу мистецтв.

Екскурсія розпочалась у Народному музеї імені Тараса Шевченка, де з автором виставки учасників заходу познайомила керівник музею Оксана Кириченко.

Автор унікальної виставки «Найвищі вершини світу» – Анатолій Маркович Гайдін – є керівником наукового центру ТзОВ «Інститут Гірхімпром». Його живописна виставка презентує 23 малярські полотна яскравої насиченої кольорової гами, якою передані найвищі гірські вершини світу.

Митець розповів про себе, про свою наукову діяльність, яка стосується досліджень урану та сірки. Студенти факультету туризму довідалися про родовища Львівської та Франківської областей, а також про роботу науковців, які допомагали вирішувати промислові питання і досліджували природні явища кар’єрів.

Мальовничі картини Анатолія Гайдіна допомагають візуалізувати враження альпіністів, відчути могутність гірських схилів. Бачили все: сонце, сніг, дощ, туман. По-справжньому захопливо і дуже-дуже цікаво!

Автор відтворив захоплюючу велич гір, багато з яких нам відомі. Це Еверест, Кіліманджаро, Олімп... Але були й цікаві відкриття, до прикладу, гора Канченджанга, або ж гора Чо-горі, яка є другою по висоті вершиною Землі. Знаходиться вона в гірській системі Каракорум на кордоні Кашмиру з Китаєм, її висота 8614 м. Відома як «дика гора» внаслідок надзвичайних труднощів сходження. Деналі – найвища гора Північної Америки на півдні Аляски, її висота 6190 м. Гора Фудзіяма – це не просто вулкан, який називають найкрасивішим у світі, це священна гора Японії. Висота гори складає 3776 м. Гора розташована на острові Хонсіо в 90 км від Токіо та ін.

Студенти були зачаровані полотнами, їх яскравими відтінками, адже кожне полотно – нова прекрасна і неповторна вершина. Неймовірні враження залишили ці гірські мальовничі пейзажі, чудові рельєфи.

Наприкінці мистецької зустрічі старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін Ірина Гузенко подякувала автору за унікальну професійну серію картин, атмосферність, щирість, натхнення, звернула увагу студентів на важливість здобуття всебічних знань у туристичній галузі.