Студенти ЛДУФК підкорили гору Пікуй (Фото)

У четвер, 17-го жовтня 2019 року, до Дня Захисника України студентами Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відбулось сходження на гору Пікуй (1408 метрів) у рамках навчальної дисципліни «Туристичні ресурси України».

Гора Пікуй – найвища вершина Львівської області, розташована на межі із Закарпатською областю. Це мальовничий куточок Карпатських гір, який зібрав дивовижні пейзажі. Сходження здійснено із села Біласовиці Воловецького району Закарпатської області. У мандрівці взяли участь 50 студентів факультету туризму нашого Університету.

Керівники походу – доцент кафедри туризму Володимир Худоба, старший викладач кафедри спортивного туризму Лідія Тимошенко, викладач кафедри туризму Павло Кучер. Помічники керівників – студенти третього курсу факультету туризму Андрій Корсак та Тарас Тетервак.

Наш шлях проходив через ліси та полонини. Дорога до вершини зайняла біля двох з половиною годин. Сходження на вершину здійснило 50 учасників походу. Дорогою ми зустрічали неймовірні пейзажі Українських Карпат, які захоплювали та заворожували нас своєю красою. Особливо порадувала нас погода, яка була чудовою під час мандрівки. Спуск із вершини зайняв приблизно дві години.

Під час сходження на гору Пікуй студенти розширили свої знання про природу Українських Карпат, рослинний, тваринний світ та здобували практичні навички і вміння із техніки сходження у горах.

Бажаємо усім, міцного здоров’я, успіхів та наснаги до підкорення нових вершин. Запрошуємо у наступні мандрівки разом з нами!