Студенти ЛДУФК – призери ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з «Педагогіки»

З 16-го по 18-е квітня 2019 року на базі Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» проводився другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка».

Студенти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського взяли активну участь у випробовуваннях Олімпіади: перший тур проходив шляхом виконання тестових завдань; у другому турі Олімпіади учасники представляли творче домашнє завдання-самопрезентацію.

За результатами першого та другого турів Олімпіади студенти нашого Університету здобули перемоги та стали призерами у номінаціях:

Наконечний Роман
студент V курсу ФФКіС – перше місце
у номінації «Креативність педагогічних інновацій»

Байдала Андрій
студент ІІІ курсу ФФКіС – перше місце
у номінації «Кращі інновації»

Ільясова Сайме
студентка ІІІ курсу ФФКіС – друге місце
у номінації «Цілеспрямований професійний розвиток»

Левчун Ольга
студентка V курсу ФФКіС – третє місце
у номінації «Творча особистість»

Чудовський Олесь
студент IV курсу ФФТЕ – третє місце
у номінації «Кращий інноваційний проект»

Вітаємо завідувача кафедри, доцента Соловйова В. Ф., професора Степанченко Н.І., професора Мединського С.В., доцента Окопного А.М., доцента Матвійчук Т.Ф. та висловлюємо подяку за високопрофесійну підготовку студентів – учасників другого туру Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка».