Студенти ЛДУФК – призери Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Фізична культура і спорт»

З 17-го по 19-е квітня 2019 року на базі Харківської державної академії фізичної культури відбувся другий тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізична культура і спорт». Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського на даному заході представляло троє студентів факультету фізичної культури і спорту, а саме Смеречинська Софія, Педосенко Марта (обидві 41 група) і Дмитренко Анастасія (51 група) та член журі професор Бріскін Юрій Аркадійович.

Програма олімпіади складалась із трьох офіційних конкурсів: тестування з дисципліни «Загальна теорія підготовки спортсменів» (складалось з 60 тестових питань на комп’ютері).

На другий день відбувся другий конкурс усних відповідей з дисципліни «Професійний спорт», а третій конкурс передбачав презентації з дисципліни «Олімпійський спорт». При цьому теми презентацій були відомі заздалегідь і студенти готувались до цього конкурсу.

За результатами трьох конкурсів студентка Смеречинська Софія посіла друге місце, а Педосенко Марта – третє. В конкурсі з дисципліни «Професійний спорт» студентка Дмитренко Анастасія посіла перше місце.

Вітаємо студентів та викладачів кафедри теорії спорту і фізичної культури, які брали участь у підготовці призерів та учасників другого туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізична культура і спорт».