Студенти ЛДУФК – учасники Lviv Fitness Weekend (Фото)

Lviv Fitness Weekend – це наймасштабніша фітнес-конвенція на західній Україні, яка вже вп’яте проводиться у Львові. Цьогоріч ця подія відбулася 19-20 жовтня на стадіоні «Арена Львів». У зв’язку із ювілейною датою організатори проекту Сергій Конюшок, Анна Лащук та Сергій Пуцов значно розширили програму та залучили ще більшу аудиторію з метою популяризації фізичної культури, оздоровчого фітнесу та здорового способу життя.

Студенти першого курсу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (спеціальність 017 – фізична культура і спорт, спеціалізація «фітнес і рекреація») разом з доцентом кафедри фітнесу і рекреації Любов’ю Чеховською стали учасниками фітнес-конвенції та взяли участь у тренуванні за інноваційними фітнес-програмами.

Так, один із найкращих тренерів світу Alessandro Oliveri презентував нове обладнання Qubo, «Студія Пілатес Львів» представила свою фітнес-програму з магічними кульками – Ballance method, а фітнес-клуб Just Fit – EMS (electric mio stimulation) тощо. Окрім цього студенти ознайомилися з високоінтенсивним тренуванням на спінбайках та з функціональними канатами Cun Ex.

Зазначимо, що першокурсники нашого Університету вперше отримали практичний досвід фітнес-тренування.