Студенти ЛДУФК відвідали презентацію альбому «Оксана Литвин – Ярослав Сахро. Дотик золотого руна»

13 квітня 2018 року в Національному музеї у Львові ім. Андрея Шептицького відбулася презентація альбому творів самобутніх митців Оксани Литвин та Ярослава Сахра. Їх творчий тандем– виняткове мистецьке явище в українській культурі. На заході були присутні кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри олімпійської освіти Олена Падовська разом зі студентами І групи факультету фізичного виховання.

Оксана Литвин та Ярослав Сахро подають в своїх роботах авторське бачення національних рис прикладного мистецтва в сучасному одязі. Спільний творчий шлях подружжя розпочало у Коломиї, створюючи великі монументальні полотна: гобелени, театральні завіси. Митці є учасниками багатьох персональних і групових виставок, міжнародних симпозіумів та пленерів.

Серед добірного товариства, а саме так назвала усіх, хто прибув, модератор заходу – художниця Зеновія Шульга, були присутні кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри олімпійської освіти Олена Падовська зі студентами І групи факультету фізичного виховання.

«В цього ошатного видання інтригуюча назва – «Дотик золотого руна». Представлений багатолітній доробок художників у галузі текстилю – ткані свити, пальта з сучасним декором. Кожна із глядачів у величному світлому фойє Національного музею у Львові ім. Андрея Шептицького мріяла б про такий витвір у власному гардеробі, – поділилася  враженнями Олена  Падовська, – Та найбільш потрібною для студентів була інформація про щорічні текстильні пленери, об’єднані темою «Екологічний ракурс». Згуртовані прагненням провадити здоровий спосіб життя, учасники пленеру здійснюють поїздки в Карпати, де малюють етюди та проекти в майбутньому виставкових творів. Всі були зігріті й наснажені незвичайною подією – народженням мистецького видання».

Іванна Литвинець,
культурно-мистецький відділ