Студентка ЛДУФК взяла участь конференції «Неолімпійський спорт: історія, проблеми управління та система підготовки спортсменів»

7 квітня 2017 року у Придніпровській державній академії фізичної культури і спорту в місті Дніпро пройшла ІІІ Всеукраїнська студентська науково-методична конференція з міжнародною участю «Неолімпійський спорт: історія, проблеми управління та система підготовки спортсменів», в якій взяла участь студентка ІІІ курсу кафедри хореографії та мистецтвознавства Долбишева Тетяна з доповіддю «Хореографічна підготовка, як складова системи підготовки спортсменок, які займаються черліденгом» (науковий керівник: Сосіна В. Ю. − завкафедри хореографії та мистецтвознавства, професор, канд. пед.наук, майстер спорту з художньої гімнастики).

Представниця нашого вишу була нагороджена в номінації: «За актуальне висвітлення проблем та перспектив у не олімпійському спорті».