Студентки ЛДУФК – бронзові призерки Студентської ліги України

У столиці України відбулися вирішальні матчі Студентської баскетбольної ліги України Таскомбанк, де жіноча команда Львівського державного університету фізичної культури (тренер – Ірина Кленіна) виборола призове третє місце!

У півфінальному напруженному поєдинку підопічні Ірини Кленіної поступилися господарям майданчика із київського НУФВСУ (63:78), а ось у поєдинку за «бронзу» львівські студентки ЛДУФК переконливо здолали суперниць з Мелітополя команду МДПУ – 94:46. Уже до перерви баскетболістки ЛДУФК мали значну перевагу у 29 очок і впевнено довели матч до закономірної перемоги.

До бронзового успіху доклали своїх зусиль такі студентки ЛДУФК: Тетяна Юркевічус, Дарина Степанюк, Марія Ковтун, Катерина Скакаліна, Анастасія Ковтун, Анжеліка Зволяк, Романа Петрик, Емма Бугаєвська, Валерія Околович, Оксана Веремчук, Ольга Ковалик і Марта Нестер.

У фінальному поєдинку киянки здолали харків’янок – 64:53. Хоча тут до великої перерви харків’янки мали перевагу у 11 очок. Та другу половину зустрічі краще провели баскетболістки столичної команди, які перемогли (64:53) й стали чемпіонками Студентської баскетбольної ліги України.

Роман Цюняк