«Свято зими» у ЛДУФК (Фото)

У суботу, 8-го лютого 2020 року, у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського відбулося традиційне «Свято зими», на яке завітали співробітники вишу разом із своїми дітьми. Організатори: кафедра зимових видів спорту (завідувач – доцент, заслужений тренер України Орест Стефанишин) та профспілковий комітет (голова – доцент Ярослав Свищ).

Зустрічі інфізівської родини у той день чекали, як завжди, з величезним нетерпінням. З самого ранечку на вогні готували запашний карпатський чай, шашлики та інші смачні страви. А тим часом, галявина, усипана снігом, потроху ставала людною, бо всі сходилися на свято, успішно пройшовши орієнтування в лісовій місцевості. Розпочали зимовий відпочинок символічно – біля ватри, відтворивши казковий сюжет з кінофільму «Дванадцять місяців». А далі кожен зміг поринути у дружню атмосферу спілкування з колегами.

Звісно, найактивніше проводили дозвілля діти. Адже, щоб потоваришувати, їм не потрібен кворум, порядок денний чи дискусія про силабус... Достатньо запитання: «Як тебе звати?» і хоча б одні санчата на всю команду однодумців.

... В нашому Університеті працюють люди, які надихають своїми особистими й державотворчими здобутками, самовіддано плекають спорт, фізичну культуру, науку, мистецтво... Вони дарують приємні миттєвості спілкування і оперізують простір доброзичливим ставленням. Вони відображають свої враження у посмішках і щирості. І от знову кафедра зимових видів спорту із профспілковим комітетом зібрали всіх цих людей РАЗОМ на цікавому відпочинку! Дякуємо за натхнення, яке зможемо акумулювати у найважливіших справах!

Іванна Литвинець