Томас Бах переобиратиметься на пост президента МОК

Президент Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томас Бах прийняв рішення обиратися на новий термін. Своє рішення він озвучив під час чергової, 136-ї сесії організації, яка вперше за більш ніж столітню історію організації проходила в форматі відеоконференції.

Причиною переходу на віддалений режим роботи стала пандемія коронавірусу. Вона ж змусила МОК перенести подію, яка мала передувати сесії, – ХХХІІ літні Олімпійські ігри-2020 в Токіо. Японська столиця прийме олімпійські змагання роком пізніше, і статися це повинно буде після чергових виборів глави МОК.

На 2021 рік МОК запланував дві сесії, перша повинна пройти навесні в Афінах. Якщо ситуація з коронавірусом дозволить, то саме там відбудеться переобрання Томаса Баха, в тому, що це станеться, зараз немає практично ніяких сумнівів. Важливу новину Бах озвучив після своєї промови президента, яка традиційно відкриває сесію МОК.

«Якщо ви, члени МОК, хочете, то я готовий йти на другий термін президентом МОК і продовжувати служити вам і олімпійському руху, який ми всі любимо, ще чотири роки», – сказав головний олімпієць планети.

Колеги Баха сприйняли ці слова з натхненням, наступну годину сесії був присвячений їхнім виступам. В цілому виступили більше 20 членів МОК, і всі вони одностайно підтримали рішення Баха залишитися на чолі організації.

«Спасибі вам за ваше рішення, це важливо не тільки для вас, але і для всього олімпійського руху. Ми потребуємо вашого лідерства, вашої пристрасті, ваш досвід, особливо зараз, в ці непрості дні. Ми всі вас підтримуємо і готові піти разом далі, пліч-о-пліч, щоб бути однією сильною олімпійської командою», – зазначив олімпійський чемпіон, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка.


За матеріалами unn.com.ua 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ