Три «золота» і чотири «бронзи» легкоатлетів ЛДУФК на Кубку України-2020

У четвер, 27-го лютого, в Києві відбувся розіграш Кубка України-2020 з легкої атлетики у приміщенні. Потішили на звітних змаганнях у столиці й студенти та випускники кафедри легкої атлетики (завідувач – доцент Ярослав Свищ) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, в активі яких сім медалей – три золотих і чотири бронзових.

Найкращий результат у секторі для стрибків у довжину показала студентка четвертого курсу факультету фізичної культури і спорту Наталія-Вікторія Хамула, яка тим самим здобула золоту нагороду.

Ще дві медалі найвищого ґатунку завоювали випускники ЛДУФК. Зокрема, Орися Дем’янюк-Мочульська виборола золоту нагороду в бігу на 1500 м, а Костянтин Коляда фінішував першим в фіналі бігу на 2000 метрів з перешкодами.

Бронзові нагороди у бігу на 400 метрів і 2000 метрів з перешкодами завоювали відповідно четвертокурсник факультету фізичної культури і спорту Валентин Горевич і магістрантка факультету педагогічної освіти Вікторія Дуткевич. На третю сходинку п’єдесталу пошани зійшли також студентки факультету фізичної культури і спорту – четвертокурсниця Христина Бойчук та третьокурсниця Ілона Заскалько, які змагалися у штовханні ядра і в стрибках у висоту відповідно.

Зазначимо, що Валентин Горевич був близьким до того, аби оформити «бронзовий» дубль, але у фіналі бігу на 60 метрів фінішував за крок до п’єдесталу, посівши у підсумковому протоколі четверте місце. Шостий результат у бігу на 3000 метрів показав випускник нашого Університету Назар Чапля.

Додамо, що у загальнокомандному заліку збірна Львівської області зайняла в Кубку України-2020 дев’яте місце.