Тріо лицарів п’яти якостей змагатимуться на світовому форумі-2017

У період з 21-го по 29-е серпня відбудеться Чемпіонат світу 2017 року з сучасного п’ятиборства. Цьогорічні головні змагання лицарів п’яти якостей прийматиме столиця Єгипту Каїр.

Серед претендентів на нагороди світового форуму будуть й українські п’ятиборці. Честь синьо-жовтого прапора у складі національної команди захищатимуть одразу троє випускників Львівського державного університету фізичної культури – Павло Зведенюк, Андрій Федечко та Зінаїда Батрак.

Додамо, що 7-го серпня в угорському місті Секешфегервар стартував світовий чемпіонат з сучасного п’ятиборства серед юніорів, де в складі збірної України боротьбу за нагороди веде студент другого курсу нашого вишу Дмитро Балюк. Змагання в Угорщині завершаться 14-го серпня.

Іван ДУПНАК