Троє футзалістів ЛДУФК запрошено до збірної України на три матчі відбору Євро-2022

Визначився склад гравців збірної України з футзалу, які візьмуть участь у навчально-тренувальному зборі (розпочнеться завтра, 4-го квітня) для підготовки до трьох заключних матчів групового етапу відбору на чемпіонат Європи 2022 року. У списку запрошених до табору головної команди країни й магістрант Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Віталій Радевич та випускники нашого вишу Назарій-Зеновій Войтович і Тарас Кузь.

Головний тренер національної збірної України з футзалу Олександр Косенко визначився зі складом на заключні три поєдинки в рамках групового етапу відбору на чемпіонат Європи-2022.У квітні «синьо-жовті» зустрінуться з Данією (двічі, 7-го й 8-го числа), а також з Албанією (11-го). Усі поєдинки вони проведуть у Запоріжжі в Палаці спорту «Юність». Час початку матчів – 19:00 за київським часом.

Як повідомляє Асоціація футзалу України,
Олександр Косенко викликав на збір наступних гравців
(розширений список)
:

Воротарі: Кирило Ципун («Продексім»), Олександр Сухов («ХІТ»), Назарій-Зеновій Войтович («Енергія»), Володимир Кардаш («Ураган»);

Польові гравці: Сергій Малишко, Михайло Грицина, Тарас Королишин, Микола Грицина (усі – «Сталіца», Білорусь), Олег Єрьомін («Вітен»), Володимир Разуванов («Динамо»), Михайло Зварич, Ігор Корсун, Петро Шотурма, Дмитро Сорокін (усі – «Продексім»), Олександр Педяш, Сергій Журба, Євген Сірий, Олександр Школьний (усі – «ХІТ»), Микола Микитюк, Ярослав Лебідь, Даниіл Абакшин, Віталій Радевич, Артем Фаренюк (усі – «Ураган»), Тарас Кузь, Мар’ян Пелех (обидва – «Енергія»).

Наразі «синьо-жовті» посідають друге місце у групі -1-. У попередніх матчах, нагадаємо, підопічні Олександра Косенка перемогли Албанію в гостях (10:3) та двічі поступилися Хорватії – на виїзді (2:3) і вдома (2:7).

Нагадаємо, у груповому раунді 32 учасники розбиті на вісім груп по чотири команди. Уперше в історії турніру команди на цій стадії грають проти опонентів удома й на виїзді, провівши проти кожного суперника по групі по два поєдинки.

Вісім переможців груп і шість кращих володарів других місць приєднаються до Нідерландів у фінальній стадії. Два володарі других місць, які не пробилися до фінального турніру напряму, зіграють у плей-оф.

Стикові матчі кваліфікації:
14–17 листопада
2021 року

Жеребкування фінального турніру:
кінець 2021 року

Фінальний турнір:
9 cічня – 6 лютого 2022 року
(Амстердам і Гронінген, Нідерланди)

ФУТЗАЛ. ЄВРО-2022. ВІДБІРКОВИЙ ТУРНІР. ГРУПА -1-

11.04.2021
Україна – Албанія

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД