Троє представників ЛДУФК – чемпіони України-2018 з веслування на байдарках і каное

У місті Дніпро завершився чемпіонат України 2018 року з веслування на байдарках і каное, за підсумками якого буде сформовано національну збірну команду нашої країни для участі у цьогорічному чемпіонаті світу, що відбудеться у португальському Монтемор-у-Велью з 22-го по 26-е серпня. Традиційно вдало на головному всеукраїнському змаганні виступили представники Львівського державного університету фізичної культури, які загалом вибороли дев’ять медалей – чотири золоті, три срібні та дві бронзові.

Два «золота» чемпіонату України-2018 у активі магістранта ЛДУФК, чемпіонки світу Анастасії Горлової, яка разом зі своїми партнерками першою досягла фінішу у фінальних гонках байдарок-двійок у спринті 200 м та на дистанції 500 м на байдарках-четвірках. Не залишилася вона без нагороди і в спринті 200 м на байдарці-одиночці, де показала у вирішальній гонці третій результат. Бронзову медаль Анастасія здобула і в фіналі на 500 м в байдарці-двійці.

Дві нагороди у Дніпрі завоював бронзовий призер ХХХІ літніх Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро-2016 Тарас Міщук, який наразі також навчається у магістратурі нашого вишу. На чемпіонаті України-2018 він поповнив свою колекцію нагород «золотом» на дистанції 500 м у каное-двійці та «сріблом», яке здобув у каное-четвірці в перегонах на тих самих 500 м.

Медальний «хет-трик» оформив у Дніпрі випускник ЛДУФК Віталій Вергелес, який став чемпіоном України-2018 у каное-двійці в спринті 200 м. Що ж до особистого спринту, то тут він показав другий результат, здобувши у такий спосіб «срібло». Нагороду такого ґатунку Віталій виборов і в кане-двійці на дистанції 500 м.


Іван Дупнак 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ