Троє веслярів ЛДУФК стартували на молодіжному чемпіонаті світу-2019

У перший календарний день останнього місяця цьогорічного літа в румунському селі Басков стартував чемпіонат світу 2019 року серед юніорів та молоді до 23 років з веслування на байдарках і каное. Традиційно серед претендентів на нагороди планетарного форуму і веслувальники збірної України.

До складу національної збірної команди України на світову першість увійшли й троє представників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Спортивну честь синьо-жовтого прапора в Румунії зокрема захищатимуть студенти другого курсу кафедри зимових видів спорту (завідувач – доцент Орест Стефанишин) Віталій Брезіцький, Віталій Браташ та Василь Смілка.

Додамо, що в тренерському штабі української збірної двоє випускників нашого Університету – Юрій Чичкан та Андрій Федина.

Тож побажаємо нашим веслувальникам та їхнім наставникам вдалих стартів і переможних результатів на світовому форумі.